Меню |
|
 |
Категорії розділу |
|
 |
Наше опитування |
|
 |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
У категорії матеріалів: 4 Показано матеріалів: 1-4 |
|
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Переглядам
Тема: Вставні слова (практично); виділення їх на письмі комами.
Мета: закріпити знання учнів про вставні слова та вживання розділових знаків у реченнях зі вставними словами; формувати вміння розпізнавати вставні слова, з’ясовувати їхню роль у реченні, правильно інтонувати речення зі вставними словами, вживати вставні слова в мовленні, вживати розділові знаки при вставних словах; формувати навички самостійної роботи; розвивати логічне мислення, усне й писемне мовлення, збагачувати й уточнювати словниковий запас учнів.
Тип уроку: урок закріплення знань, умінь і навичок.
Обладнання: підручник.
Хід уроку
І. Перевірка домашнього завдання.
* Прочитати. Пояснити, чому в одному випадку виділене слово є вставним, а в іншому – членом речення. Пояснити, чому вставні слова не є членами речення.
5 клас |
Переглядів: 504 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Тема: Ознайомлення з найбільш уживаними вставними словами (практично). Виділення їх на письмі комами.
Мета: дати поняття про вставні слова та сполучення слів, формувати вміння визначати їх у реченні, з’ясовувати їхню роль, розставляти розділові знаки у реченнях зі вставними словами, доречно й правильно вживати вставні слова у мовленні, правильно інтонувати речення зі вставними словами; розвивати мислення, усне й писемне мовлення, збагачувати словниковий запас учнів.
Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, роздавальний матеріал (картки).
Хід уроку
І. Перевірка домашнього завдання.
* Виконання індивідуального завдання за роздавальним матеріалом (двома-трьома учнями).
КАРТКА 1
Доповнити речення звертаннями, правильно розставляючи розділові знаки.
Прийдіть … сьогодні на Дніпро. … Запрошуємо Вас на загальношкільні батьківські збори. Чому запізнився на урок … ?
|
5 клас |
Переглядів: 538 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Самостійна робота. Варіант 1
І.До поданих слів додайте префікс з – (зі - ,с - ).
Казати, тиснути, м’яти, грати, киснути, шити.
ІІ. До поданих слів додайте префікси роз - , без – і утворіть антоніми.
Класовий, димний, шумний, грамотний, журний,зчепити, озброїти.
ІІІ. Перекласти на українську мову. Позначити префікси.
Беззвучный, безветренный, безжизненный, размолоть, разрисовать, срезать, срисовать, спросить.
5 клас |
Переглядів: 609 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Самостійна робота. Варіант 1
І. Доберіть до поданих словосполучень антонімічні і запишіть їх.
Широкий шлях, кисле яблуко, радісна зустріч, сміливий хлопець, глибоке озеро.
5 клас |
Переглядів: 1352 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
|
|
Вхід на сайт |
|
 |
Пошук |
|
 |
Навчання |
 |
 |
|