| Меню |
|
 |
| Категорії розділу |
|
 |
| Наше опитування |
|
 |
| Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
У категорії матеріалів: 5 Показано матеріалів: 1-5 |
|
Сортувати за:
Даті ·
Назві ·
Рейтингу ·
Коментарям ·
Завантаженням ·
Переглядам
Словник для вчителя і учня.Учнівський варіант містить назву терміна і місце для визначення. учительський - повне визначення.
10 клас |
Переглядів: 321 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Образи п'єси "Хазяїн": Феноген, Ліхтаренко, Зеленський, Злотницький, Калинович.
Мета: розкрити значення цих персонажів для змалювання образу Пузиря, викрити аморальність, лицемірство, здатність до шантажу і злодійства управителів Пузиря; розвивати навики характеристики персонажів, творчі здібності учнів; виховувати в них розуміння загальнолюдських цінностей.
Обладнання: текст п'єси, плани-опори.
ХІД УРОКУ
- Оголошення теми, мети, завдань уроку
- Актуалізація опорних знань учнів
Запитання до учнів
- Визначте основні конфлікти і тему п'єси Івана Карпенка-Карого "Хазяїн".
- Дайте загальну характеристику образу Пузиря.
10 клас |
Переглядів: 335 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Марко Кропивницький. "Доки сонце зійде, роса очі виїсть".
Мета: прищепити учням любов до української драматургічної спадщини, ввести їх у світ героїв п'єс М. Кропивницького, ознайомити з життєвим і творчим шляхом видатного драматурга; розвивати творчі здібності учнів, навики виразного читання драматичних творів; формувати естетичні смаки учнів, виховувати в них доброту, милосердя, людяність.
Обладнання: портрет драматурга, його твори, повідомлення учнів.
ХІД УРОКУ
І. Оголошення теми, мети, завдань уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів
Повідомлення учнів.
10 клас |
Переглядів: 291 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Тема. Виразне читання поезій І. Франка.
Мета: удосконалювати техніку виразного читання поезії; передати усю красу поетичного слова на основі лірики І. Франка; виховувати сприйняття краси і сили художнього слова.
Тип уроку: розвиток зв'язного мовлення.
ХІД УРОКУ
І. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Оголошення епіграфа уроку.
Поезія – це завжди неповторність.
Ліна Костенко
ІІ. Слово вчителя.
Поезія – це душа людини, її внутрішній світ. Тому її не можна просто читати. Нею потрібно проникнутися, відчути те, що було на душі у поета. Нехай це біль, горе чи, навпаки, радість, захоплення, щастя. Якщо про це написано, то воно було важливим у житті людини. Адже слово, що виривається з душі, не може бути зайвим, не може не викликати почуттів.
10 клас |
Переглядів: 314 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 28.03.2016
|
|
Тема. Олександр Рисак. "Сьома нота печалі" – щемна пісня любові.
Мета:
- познайомити з творчістю поетів Волині, зокрема Олександра Рисака;
- показати його майстерний і цікавий доробок – збірку "Сьома нота печалі";
- розвивати естетичні смаки, уміння відчувати образне слово;
- виховувати любов до свого краю, до справжньої поезії.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання: збірка "Сьома нота печалі", портрет(додаток 1), словник літературних термінів, презентація.
10 клас |
Переглядів: 322 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 04.03.2016
|
|
|
|
| Вхід на сайт |
|
 |
| Пошук |
|
 |
| Навчання |
 |
 |
|