Меню |
|
 |
Категорії розділу |
|
 |
Наше опитування |
|
 |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
 |
|
Всього матеріалів в каталозі: 19 Показано матеріалів: 1-10 |
Сторінки: 1 2 » |
Тема. Лесі Українка «Хотіла б я піснею стати...» - зразок ліричної мініатюри, романтичний спосіб вираження мрій та сподівань ліричної героїні
8 клас |
Переглядів: 341 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 23.01.2018
|
|
Тема. Народні перекази: «Звідки пішло прізвище Богдана Хмельницького», «Заповіти кошового отамана Сірка», «Олекса Довбуш і його топірець».
Мета: ознайомити із народними переказами про козацьких ватажків Хмельницького та Сірка, а також ватажка опришків Довбуша,
викликати інтерес і любов до самостійного читання художньої літератури; розвивати навички виділяти основне в тексті; виховувати кращі людські якості, патріотичні почуття, любов до рідного краю.
Тип уроку: урок позакласного читання
Обладнання: збірка легенд і переказів України, портрет Хмельницького, Сірка, Довбуша.
5 клас |
Переглядів: 2807 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Словник для вчителя і учня.Учнівський варіант містить назву терміна і місце для визначення. учительський - повне визначення.
10 клас |
Переглядів: 318 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Образи п'єси "Хазяїн": Феноген, Ліхтаренко, Зеленський, Злотницький, Калинович.
Мета: розкрити значення цих персонажів для змалювання образу Пузиря, викрити аморальність, лицемірство, здатність до шантажу і злодійства управителів Пузиря; розвивати навики характеристики персонажів, творчі здібності учнів; виховувати в них розуміння загальнолюдських цінностей.
Обладнання: текст п'єси, плани-опори.
ХІД УРОКУ
- Оголошення теми, мети, завдань уроку
- Актуалізація опорних знань учнів
Запитання до учнів
- Визначте основні конфлікти і тему п'єси Івана Карпенка-Карого "Хазяїн".
- Дайте загальну характеристику образу Пузиря.
10 клас |
Переглядів: 334 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Марко Кропивницький. "Доки сонце зійде, роса очі виїсть".
Мета: прищепити учням любов до української драматургічної спадщини, ввести їх у світ героїв п'єс М. Кропивницького, ознайомити з життєвим і творчим шляхом видатного драматурга; розвивати творчі здібності учнів, навики виразного читання драматичних творів; формувати естетичні смаки учнів, виховувати в них доброту, милосердя, людяність.
Обладнання: портрет драматурга, його твори, повідомлення учнів.
ХІД УРОКУ
І. Оголошення теми, мети, завдань уроку
ІІ. Актуалізація опорних знань учнів
Повідомлення учнів.
10 клас |
Переглядів: 285 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Контрольна робота Варіант І
І–ІІ рівні (Кожна правильна відповідь — 1 бал.)
1. Народ утілює в загадках
А уявлення про дивовижний і загадковий навколишній світ
Б обережність, звичку остерігатися ворогів і недругів
В схильність до таємничості, шифрування
Г почуття гумору
5 клас |
Переглядів: 2056 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 29.03.2016
|
|
Тема. Виразне читання поезій І. Франка.
Мета: удосконалювати техніку виразного читання поезії; передати усю красу поетичного слова на основі лірики І. Франка; виховувати сприйняття краси і сили художнього слова.
Тип уроку: розвиток зв'язного мовлення.
ХІД УРОКУ
І. Мотивація навчальної діяльності учнів.
Оголошення епіграфа уроку.
Поезія – це завжди неповторність.
Ліна Костенко
ІІ. Слово вчителя.
Поезія – це душа людини, її внутрішній світ. Тому її не можна просто читати. Нею потрібно проникнутися, відчути те, що було на душі у поета. Нехай це біль, горе чи, навпаки, радість, захоплення, щастя. Якщо про це написано, то воно було важливим у житті людини. Адже слово, що виривається з душі, не може бути зайвим, не може не викликати почуттів.
10 клас |
Переглядів: 313 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 28.03.2016
|
|
Роздатковий матеріал: індивідуальні завдання на картках по творчості Г. Сковороди.
9 клас |
Переглядів: 303 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 28.03.2016
|
|
Тема. Поема "Кавказ". Образ Прометея. Гнівний осуд загарбницької політики російського царизму.
Мета:
- в аспекті розкриття теми з'ясувати суспільно-політичну позицію Т. Шевченка,
- пояснити мету звернення до образу Прометея,
- розвивати образне мислення учнів, уміння сприймати художній текст у його єдності з історичним контекстом,
- виховувати повагу до інших націй, до борців за свободу свого народу.
ХІД УРОКУ
- Актуалізація опорних знань учнів.
- Перевірка домашнього завдання
- Виразне читання уривка напам'ять
- Яке враження справив на вас цей сатиричний твір?
9 клас |
Переглядів: 586 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 28.03.2016
|
|
8 клас |
Переглядів: 573 |
Завантажень: 0 |
Додав: ЛЄНА |
Дата: 20.03.2016
|
|
|
|
Вхід на сайт |
|
 |
Пошук |
|
 |
Навчання |
 |
 |
|